GÖKŞİN CAREY İLE 1 HAFTALIK HEYKEL ATÖLYESİ

GÖKŞİN CAREY İLE 1 HAFTALIK HEYKEL ATÖLYESİ

7500 ₺
KATIL
Workshop Hakkında

GÖKŞİN CAREY İLE 1 HAFTALIK HEYKEL ATÖLYESİ 

Sizleri ABD’den gelen "American Academy of Equine Art" sertifikalı, Fransız Heykeltıraş Phillipe Faraut’un öğrencisi, At Heykeltıraşı Gökşin Carey'nin 1 hafta süreli At Heykel çalışması 7-11 Ağustos'ta Urladam Sanat Merkezi’nde yapılacaktır. 

15 yıl bronz heykel ve anıt çalışması olan, 10 yıl üzerinde müze, galeri, özel ve lise öğrencilerine ders veren bu uzman heykeltıraş ve eğitmen ile Türkiye’de, Urla/Urladam Sanat Merkezi’nde buluşuyoruz.  

Atölye Bilgileri:

Ders yeni başlayanlar ve profesyoneller dahil tüm beceri seviyelerine açıktır. Herkes Gökşin Carey sistemi ile heykel yapabilir. Her seviyeden öğrenci hem bireysel hem birlikte çalışır birebir eğitim alırlar.  

A- Anatomi,
B- Biyomekanik,
C- Konformasyon,
D-Disipline 

At anatomisinin önemli noktalarını heykelsi bir formda, bir heykelin pozitif ve negatif kısımları kadar ve içten dışa (kemik ve kas yapısı) heykel yapmayı öğreneceksiniz.   

Çarşamba-Pazar: 
Her gün 09:00 - 17:00, yarım saat öğle yemeği molası ile (12.00-12:30) 

Çarşamba – Perşembe:
Kil çeşitlerinin gösterilmesi ve heykeltıraşlık tekniklerinin, at anatomisinin, biyomekaniğin projeksiyonla anlatılması. Armatürün inşası ve tam bir At Heykeli’nin başlaması.  

Cuma:
At konformasyonunu incelemek için at çiftliğini ziyaret etmek. Atlarla heykel yapmak. Canlı bir at kullanarak bir atın anatomisini, adele ve belli noktalarını anlamak.

Cumartesi: 
Heykelin bitirilmesi ve detayların çalışılması. 

Pazar:
17:00'den sonra; Sanat Galerisi’nde bir araya gelerek tamamlanmış heykelleri sergilemek, bir şeyler yiyerek keyif almak, vedalaşmak ve tekrar görüşmek dileğiyle.


Malzeme ücreti olan; 2.500,00 TL  (eğitmenin malzeme alması için kursun ilk günü ödenmesi gerekmektedir, ders ücreti harici ödenmesi gerekmektedir)

Heykel malzemeleri:  
*Tam bir at yapmak için aletler, plastalina kili ve armatür için gerekenler dahildir.  

Ders katılım ücreti (kişi başı): 7.500,00 TL'dir.
Kontenjan: 10 Kişi
Gökşin Carey  sculptinghorses.com’dan bio bilgilerine ulaşabilirsiniz.

🗓 07-11 Ağustos 2024
🕗 09.00 - 17.00
📌 UrlaDam Antakya Salonu
Bilgi  ve kayıt için: 0232 434 0 555
e-mail: info@urladam.com.tr 
Kayıt için: Urladam Ofis'ten; telefon veya e-mail adreslerinden bilgi alabilir, ödeme yapabilirsiniz.
 

  • Bilet ücret iadesi yapılamamaktadır.
  • Etkinliğine evcil dostlarınızı getirmemenizi rica ederiz.
  • Etkinlik saatinde katılım sağlanamadığı takdirde giriş kabul edilmemektedir ve ücret iadesi yapılmamaktadır.
  • Salonlara yiyecek ve içecek ile girilmesi yasaktır.
Paylaş
WORKSHOP SAHİBİ
Gökşin Carey

Gökşin Carey 30 yıldır Amerika’da yaşayan, 15 yıldır heykel çalışmaları yapan bir Uluslararası Heykeltıraşlar Derneği(NSS) üyesidir.2009 yılında American Acedemy of Equine Art tarafından sertifikaya layık görülmüştür. Tanınmış Phillip Farraut Fransız heykeltıraşın figür ve portre öğrencisi olarak sertifika almıştır. Eserleri Ulusal Heykeltıraşlar Derneği, Türk Kültür Vakfı ve Saatçi gibi pek çok platformda sergilenmektedir. 2014 yılından beri Middleburg AIM sanat galerisinde uygulamalı ve çevrimiçi at heykeli dersleri vermektedir. National Sports Library and Museum’da 5 yıldır hızlandırılmış birer haftalık dönemlerde ders vermektedir. İstanbul Suadiye Decollage Sanat evinde, Aralık aylarında derslere devam etmektedir. Ayrıca, yurt dışında çeşitli ülkelerde birer haftalık ders anlaşmaları olup, daha fazla bilgi için sculptinghorses.com adresini ziyaret edebilir, detaylı video, öğrenci çalışmalarını ve yazıları görebilirsiniz.

WORKSHOPA KATILIN
DİĞER WORKSHOPLAR