URLADAM ANTİKA EŞYA SALON MEZATI ve MÜZAYEDE

URLADAM ANTİKA EŞYA SALON MEZATI ve MÜZAYEDE

ETKİNLİK BİTTİ
Etkinlik Hakkında

URLADAM ANTİKA EŞYA SALON MEZATI 

Urladam Kültür Merkezi’nde sanat ve antika severler için 19 Mayıs 2024 günü içerisinde 140 objenin tanıtılacağı ve açık artırma ile satılacağı bir salon mezatı düzenlenecektir. 
Mezata çıkacak antika eşyalar açık artırma akşamında 3 gün önce 17 Mayıs günü salonda sergilenecek, üzerinde bulunana açıklamalar ile birlikte eşyanın özellikleri ve hikayesi tüm koleksiyonerlerin ziyaretine sunulacaktır. 
Açık artırma mezatı 19 Mayıs akşamı saat 19.30’da başlayacak olup tahmini olarak 23.30’da sona erecektir. Her obje bir açılış fiyatı ile artırmaya sunulacak, katılımcılar bayrak kaldırma suretiyle pey verebilecektir. 
Mezatı İzmir-Güzelbahçe’den Letafet Antiques düzenleyecek olup, İzmir ve Urla’da bulunan antikacılardan destek alacak ve Serdar SEYHAN (Münadi) mezatı sunacaktır. Açık artırmaya getirilecek antika eşyaların sıralamasını, düzeni ve açılış fiyatını Letafet Antiques belirleyecektir.

Sanat ve antika tutkunlarını muhteşem bir deneyime davet ediyoruz! Eşsiz koleksiyonlara hayat veren hikayelerle dolu bu etkinlikte yerinizi alın!

📆 17-18-19 Mayıs Sergi
📆 19 Mayıs Müzayede
⏰ 15.00
📍 Urladam Hangardam Salonu

  • Etkinliğine evcil dostlarınızı getirmemenizi rica ederiz.
  • Salonlara yiyecek ve içecek ile girilmesi yasaktır. 
ETKİNLİK SAHİBİ
Letafet Antiques

Letafet Antiques

DİĞER ETKİNLİKLER