"AH’LARI TOPLUYORUM!" TİYATRO OYUNU

"AH’LARI TOPLUYORUM!" TİYATRO OYUNU

350 ₺
KATIL
Etkinlik Hakkında

AH’LARI TOPLUYORUM!
YAZAN: Nilüfer AKCAN TEKİN
YÖNETEN: Nilüfer AKCAN TEKİN
OYNAYAN: Nilüfer AKCAN TEKİN
DEKOR-KOSTÜM TASARIM: Ebru Çulpan
Dramaturgi: Aylin Aktaş
Işık Tasarım: Oktay Kanca
Afiş Tasarım: Hande Bilten

OYUNUN KONUSU
Oyuncu, bugüne kadar gözlemlediği kadınların çıkmazlarını; tiyatro tarihine ismini kazımış oyun karakterleri ile özdeşleştirerek onların ortak Ah’larından bir çıkış yolu bulmayı kafasına koymuştur. 
Karakterlerin zaman zaman eğlenceli, zaman zaman dramatik yönlerinin birbirine gireceği bu oyuna gelirken, yanınıza Ah’larınızı almayı unutmayın. 

🗓 26 Haziran Çarşamba
🕗 20.30
📌URLADAM Hangardam Salonu
Katılım ücreti: 350,00 TL
* Etkinlik öncesinde kapıdan ödeme yapılabilir.

  • Bilet ücret iadesi yapılamamaktadır.
  • Etkinliğine evcil dostlarınızı getirmemenizi rica ederiz.
  • Etkinlik saatinde katılım sağlanamadığı takdirde giriş kabul edilmemektedir ve ücret iadesi yapılmamaktadır.
  • Salonlara yiyecek ve içecek ile girilmesi yasaktır.
ETKİNLİK SAHİBİ
Nilüfer Akcan Tekin

1977 yılında İstanbul’ da doğan Nilüfer AKCAN TEKİN, orta okul yıllarında ailesi ile İzmir’e yerleşir ve o yıllarda karşısındakilerin kendini tiyatro sahnesindeyken pür dikkat dinlediğini fark edince bir daha tiyatro sahnesinden ayrılamaz. Lise yıllarında da tiyatro yapmaya devam eder ve lisans eğitimini Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana Sanat Dalında tamamlar. 1995 yılından beridir Çocuk Tiyatrosu alanını, yaratıcı drama eğitimleri ile güçlendirir. Hürriyet Gazetesi Çocuk Tiyatrosu, Ankara Sahne Sanat Tiyatrosu, İzmir Devlet Tiyatrosu gibi kurumlarda çocuk ve yetişkin oyunlarında görev alır ve 2016’ da kurduğu Nar Sahne ile kariyerine devam eder. Toplumsal dertleri olan, çocuk hakları ve çocuk çalışmaları alanından kopmamaya gayret gösterdiği çalışmaları ile 2023 Ekim ayı itibari ile İzmir Urla’da yaşamaya, sanat hayatına devam edebileceği çalışma ortamlarını yaratmaya devam etmektedir.

DİĞER ETKİNLİKLER